Hlavným predmetom činnosti našej spoločnosti je oprava cestných motorových vozidiel, predovšetkým autobusov a nákladných vozidiel.

V súčasnosti sme hlavným dodávateľom opravárenských služieb pre spoločnosť ARRIVA NITRA a.s., ktorej spravuje vozový park v počte cca 320 autobusov.

Svoje služby ponúkame na pracoviskách v Nitre, Topoľčanoch a Zlatých Moravciach.

Do ponuky našich služieb patria hlavne oprávy a údržba autobusov (bežné opravy, technické prehliadky a údržba, príprava vozidiel pred STK, emisné kontroly motorových vozidiel, geometria náprav, opravy väčšieho rozsahu, stredné a generálne opravy, pneuservis) ale tiež predaj náhradných dielov (na autobusy KAROSA, IVECO, MERCEDES, SOR, Vanhool), motorových olejov, autokozmetiky NERTA a príslušnstva.

Okrem opráv motorových vozidiel ponúkame aj predaj motorovej nafty na čerpacích staniciach v Nitre a v Zlatých Moravciach, umývanie motorových vozidiel, lakovacie práce, odťahovú službu pre autobusy a nákladné vozidlá (TATRA AV 14) a prenájom reklamných plôch na autobusoch.


V roku 2008 sme otvorili nové opravárenské priestory v Nitre s kompletnou ponukou kvalitných služieb.

 

Naša spoločnosť je autorizovaným servisným strediskom autobusov značky SOR a tiež strediskom pre montáž palubných jednotiek na elektronický výber mýta v SR pre autobusy IVECO a SOR.